Rodzaje bluzek

Jakie bluzki lubią kobiety? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo każda kobieta jest inna.Ubrania są sprawą indywidualną, część kobiet lubi koszulki z nadrukiem a część wybiera koszulki czy też bluzki gładkie. Tak czy owak sprzedaż w sklepach oferuje wszelkie możliwe fasony.

Jedno jest pewne. Niemalże każda z pań lubi fasony podkreślające kobiecie atuty. Jednak nie dla każdej Pani bluzki z dużym dekoltem są wskazane. Na pewno powinny ich unikać kobiety z małymi piersiami oraz z bardzo obfitym biustem. Te pierwsze nie mają przecież czego pokazywać, a te drugie wręcz przeciwnie, mają co pokazywać, więc lepiej to zasłonić, by stać się bardziej tajemniczą.

Dekolty od dawna podniecały panów, a wśród pań także robiły sporo zamieszania. Pierwszymi dekoltami były dekolty w tak zwany serek. Modne na początku w swetrach, dzisiaj spotkać je możemy zarówno w koszulkach jak i w bluzkach wizytowych, czy dzianinowych. Obfite dekolty półokrągłe bardzo ładnie eksponują piersi i optycznie je powiększają. Obok dekoltów bardzo ważne jest z jakiego materiału jest zrobiona bluzka. Koszule wizytowe mogą być bawełniane, albo sztuczne, mieć duży dekolt bądź wręcz przeciwnie – nie mieć go wcale.

Ostatnio wraca moda na wiązane koszule. Takie koszule mają możliwość regulacji szerokości i to jest świetne rozwiązanie dla Pań z niewielkim biustem. Ściskając się taką koszulą w pasie, sprawiamy wrażenie szczuplejszej i optycznie powiększamy biust i biodra. Jak widać moda na gorsetowe rozwiązana, średniowieczne style, wciąż trwa i cieszy się dużą popularnością. Żaboty, falbany, ozdobne kołnierze i rękawy- to cos co się nosi i będzie nosić jeszcze przez kilka sezonów. Retro powraca i czuć to nie tylko w naszych strojach. Bluzki akurat są takim elementem odzieży, który w sposób znaczny wpływa na nasz wygląd. Bo o ile buty czy torebka nie dla każdego człowieka na pierwszy rzut oka będzie modna o tyle bluzka już od początku wiele o nas mówi. Chociażby takie elementy jak dekolt czy wysokość wcięcia pod pachą. To wszystko powoduje że bluzka w tym samym kolorze może być całkowicie różna i na różne okazji, pomimo że teoretycznie jest podobna.

Dodaj komentarz